piątek, 27 września 2013

Witamy / Welcome

Hej wszystkim! 
Z tej strony Kat, Mru, Nats i Sajcia. Przez ostatni miesiąc inspirowałyśmy Was cytatami i moodboard'ami na swoich blogach. Jesteśmy żądne wyzwań i uwielbiamy cytaty (moodboardy zresztą też!) postanowiłyśmy same stworzyć miejsce, gdzie będziecie mogli bawić się z nami! Mamy ogromną nadzieję, że się do nas przyłączycie (szczególnie po tak cudownym przyjęciu cyklu na naszych blogach!).
Od tej pory dwa razy w miesiącu planujemy rzucać Wam wyzwanie! W każdym z nich po części będziemy Was inspirować cytatem a żeby nie było monotonnie, jedno z tych wyzwań będzie zawierało moodboarda, a drugie jakąś technikę, rzecz której chcemy abyście użyły, kształt, wzór, kolor! Zresztą sami zobaczycie :)
Wyzwania będą pojawiały się w soboty i będziecie mieć 2 tygodnie na zgłoszenie swoich, z pewnością jak zawsze fantastycznych prac. Zawsze w najbliższy poniedziałek po zakończeniu wyzwania będziecie mogli oczekiwać wyników i myślę, że mogę obiecać, że zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby Was nie zawieść.
Osoba, która wygra dane wyzwanie dostanie banerek, a także możliwość bycia gościnnym projektantem i inspirowania razem z nami w kolejnym wyzwaniu.
Pierwsze wyzwanie pojawi się już w przyszłą sobotę. Serdecznie zapraszamy Was wszystkich abyście przyłączyli się do zabawy!
Jeśli macie jakieś wątpliwości zapraszamy do zakładki z zasadami. Jeżeli tam nie znajdziecie odpowiedzi na swoje pytanie zapraszamy do kontaktu mailowego – scrappin.fantasies@gmail.com. Na pewno odpiszemy!

Hi all!
Kat, Mru, Nats and Sajcia here! During the last month we were inspiring you with the quotes and moodboards on our blogs. We want to create a new place for challenges with our beloved quotes and moodboards. We are hoping you will join us in that adventure.
From now on we will challenge you twice a month. In each challenge you will be given a quote and moodboard/technique/supply you need to use.
Our challenges will be posted on this blog every other Saturday. You will have two weeks to link the blog post with the project you made for our challenge via Linky Tool. The Winner will be announced on Monday after the challenge is over. We will be trying not to fail you and not to let you wait longer than those 3 days.
The winner will get a badge and will also have an opportunity to be a guest designer on our blog. That means your task will be to create a project for the next challenge. Isn't that great?
We invite you for our first challenge which starts next Saturday (5th Oct)
If you have any doubts please contact aus via email scrappin.fantasies@gmail.com - we will answer ASAP!

6 komentarzy:

 1. Super inicjatywa dziewczyny :) Powodzenia i czekam na wyzwania!

  OdpowiedzUsuń
 2. Doczekać się nie mogę waszych wyzwań! Brawa za pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję tego nowego miejsca :) Cieszę się, że powstało i z niecierpliwością czekam na to pierwsze wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciesze się że powstało nowe miejsce dla uwielbiających wyzwania:) Czekam na pierwszy temat, może akurat będę mogła się czymś pochwalić ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysłowe z Was dziewczyny,więc chętnie pozostanę z Wami na dłużej,pomimo 13-stki,która mi się trafiła ;)

  OdpowiedzUsuń