sobota, 5 października 2013

Wyzwanie #1/Challenge #1

Witajcie :)

Hello everyone! ;)

To już dzisiaj! Nasze pierwsze wyzwanie! Jestem strasznie podekscytowana tym, że to właśnie ja mogłam je dla Was przygotować. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

It's today! Our first challenge! I'm so excited, that I had prepared this one. I hope that you will like it.

Po pierwsze - cytat.

At first - the quote.Z racji, że na samą myśl o blogu i Waszych miłych słowach na jego temat, cieszy mi się buzia, oczywistym wyborem był cytat o szczęściu.


I'm totally happy, when I think about this blog and your very kind words about it, I must have chosen a quote about happiness. 
 
Moodboard nie był takim oczywistym wyborem, ale jak tylko zobaczyłam to serducho, wiedziałam, że musi stanowić część moodboardu. Z resztą poszło już z górki.

The moodboard was not an obvious choice this time, but the second I saw this heart I knew it must have been a part of the moodboard. With the rest it was easy. 

Źródła: 1,2,3,4,5

A teraz czas na nasze inspiracje:

And now our inspirations:


Ja (czyli mru) zrobiłam kartkę z łapaczem snów. Pomyślałam, że może być fajnym sposobem na pokazanie komuś, że daje nam dużo szczęścia.

I (mru) made a card with a dream catcher. I thought it can be a great way to show someone that he/she is the reason of our happiness.


Nats: Zrobiłam bardzo radosne LO. Kiedy razem z moją przyjacółką wygłupiałysmy się pozując przed aparatem, ludzie patrzyli na nas i się uśmiechali. Bardzo dużo elementów użyłam w odniesieniu do moodboard'u: kolory czrwony i niebieskie, motyw serca no i oczywiście kiedy zobaczyłam pojemnik z pędzlami, wiedziałam że moim obowiązkiem jest coś pochlapać. ;))

Nats: I made very happy layout. When we were fooling around with my friend posing in front of camera, people were looking at us and smiling. There are also a lot of elements I took from moodboard: colours - red and blue, heart motif and of course when I saw the container with plenty of brushes, I knew that my duty is to splash something. ;))
Sajciastyczna : Zrobiłam scrapa, ponieważ cytat wydał mi się niezmiernie pasować do mojej osobowości :P Zainspirowała mnie również mieszanka kolorów i faktur oraz pędzle i kiedy je zobaczyłam, wiedziałam, że trzeba chlapać! (Ok, ja zawsze muszę chlapać :D)

Sajciastyczna: I made LO, because a quote definitely fits to my personality! :P I was also very inspired by lots of colour on the moodboard and brushes! When I saw them I knew that I have to splash something (Ok, I always splash!) :D 
Kat: Zainspirowałam się sówkami i kolorami, które kojarzą mi się oczywiście z jesienią, dlatego zrobiłam jesiennego scrapa.

I was inspired by the owls and colors, which remind me of the fall of course. That's why I made a fall layout.


Jeszcze zasady:

1. Zróbcie nową, niepublikowaną wcześniej pracę zainspirowaną cytatem i moodboardem. Z moodboardu możecie wybrać, co tylko chcecie: kolor, wzór, jakiś element. Tylko nie zapomnijcie nam napisać, co stanowiło źródło Waszej inspiracji.

2. Macie czas na zgłaszanie prac do 18 października.

3. W poście z pracą zamieśćcie podlinkowany do tej strony banerek.

4. Zgłoście się za pomocą żabki (podlinkujcie post z pracą, nie całego bloga).

5. Możecie zgłosić Waszą pracę do 2 innych wyzwań.

6. Bawcie się dobrze :)

And now the rules:

1. Make new and unpublished earlier project inspired by quote and moodboard. From the moodboard you can take whatever you want: colour, pattern, some element. Just don't forget to write us, what inspired you.

2. You can link up your entries by October 18th.

3. Include a badge on your blog post which will be linked to the post with the challenge.

4. Link up with LinkTool (only the post with project, not the whole blog)

5. The project, which takes part in our challenge can be submitted to two other challenges at most.

6. Have fun :)

Wyniki ogłosimy  w poniedziałek 21 października. Zwycięzca otrzyma banerek i zostanie Gościnnym Projektantem.

Results of the challenge are going to be announced on Monday, October 21st. The winner will be honored with a bagde and possibility of being our Guest Designer.

Banerek do podlinkowania:

A badge to link up:


3 komentarze:

  1. Bardzo ciekawe wyzwanie, mogłabym zrobić kilka prac do niego, tyle elementów i kolorów!

    OdpowiedzUsuń
  2. świetny cytat zastosowałaś to dużo o Tobie mówi

    OdpowiedzUsuń