sobota, 28 grudnia 2013

Wyzwanie 7 / Challenge 7

Hej! 
Dzisiaj mamy dla Was kolejne wyzwanie!
Hello! 
Today we have another challenge for you! 


Oto moodboard jaki dla Was przygotowałam,
natomiast cytat prezentuje się tak 
Here you have moodboard and quote for this challenge! 


Liczę więc, że lubicie różowy, 
a wyzwanie przypadnie Wam do gustu :) 
I hope that you like pink and challenge gave you a lot of fun! 

Sajcia:

Przygotowałam różowo - brzoskwiniowego scrapa! to są takie cudowne kolory, że praca w zasadzie stworzyła się sama. Po świątecznych spotkaniach doszłam do wniosku, że trzeba uwierzyć w to, że jesteśmy warci wszystkiego co najlepsze, bo dopóki my w to nie uwierzymy, świat też w to nie uwierzy! 
Stąd też, nieco narcystycznie, oscrapowałam siebie samą! No, i nigdy nie rezygnujmy z marzeń. Myślę że należy o tym pamiętać :) 

I create pinky-peachy scrap! There is so sweet colours that my LO was really simple to do! After christmas I understand that we have to believe in it, that we are worth everything we need, because if we don't see that we are amazing, everyone around us don't believe in it too. So I do LO with photo of myself! We should never give our dreams up. I think that it's the most important thing in life! Nats:
 Zrobiłam kartkę urodzinową z przewagą różu i odbobiną żółtego jak w moodboardzie. ;) Najczęściej celebrujemy urodziny osób dla nas ważnych i właśnie przed obdarowywanie ich takimi małymi upominkami sprawiamy, że czują się świetni tacy jacy są. ;)


mru:
Gdy tylko zobaczyłam cytat od razu pomyślałam o motywacyjnym LO. Nowy Rok to mnóstwo postanowień, a ja chciałam mieć LO, który będzie mi przypominał, że nawet jak coś nie wyjdzie, to i tak nie powinnam się załamywać. Z moodboardu zaczęrpnęłam kolor różowy, niebieski, grejpfruty i girlandę.
When I saw the quote, I've thought about motivating LO for myself. New Year is a time for a lots of resolutions, so I want to have LO, which reminds me, that even if something goes wrong, I shouldn't give up, because I am still amazing ;)
From the moodboard I took pink, blue, grapefruits and the garland.I nasza fantastyczna gościnna projektantka, Weris !
And our amazing guest - Weris! Witajcie!
Bardzo mi miło, że mogę być gościnną projektantką w tym wyzwaniu. Mam na imię Marta, w blogowym świecie Weris. Moja przygoda z papierem rozpoczęła się od albumu zrobionego dla przyjaciółki. Później zdecydowanie wciągnęło mnie kartkowanie. W tym roku kończę studia, a tworzenie jest dla mnie miłą formą odpoczynku od nauki i pisania pracy dyplomowej.  Ciągle próbuję nowych rzeczy z lepszym lub gorszym efektem. Znajomi śmieją się, że patrzę na świat przez papierowe okulary i mam nadzieję, że nigdy ich nie zdejmę!
Choć zdecydowanie najczęściej robię kartki, to dzisiaj przygotowałam scrapa o lekko romantycznym zabarwieniu.
Pozdrawiam serdecznie, Weris

Hello! 
It's very nice for me to be guest designer in this challenge!
My name is Marta and in blog world Weris. My travel in scrapbooking starts with album made for my friend. Later I start making cards. This year I finish my study and art is form to relax from writing my work and study. I tried a lot of new thing in my art. Friends laughing that I look at the world for pink glasses. I hope that  i never stop! I do a lot of cards, but today I made a LO in romantic mood.!Jeszcze zasady! 

Jeszcze zasady:
1. Zróbcie nową, niepublikowaną wcześniej pracę zainspirowaną cytatem i tematem. Temat możecie zinterpretować, jak tylko chcecie. Tylko nie zapomnijcie wspomnieć jak.
2. Macie czas na zgłaszanie prac do 10 stycznia
3. W poście z pracą zamieśćcie podlinkowany do tej strony banerek.
4. Zgłoście się za pomocą żabki (podlinkujcie post z pracą, nie całego bloga).
5. Możecie zgłosić Waszą pracę do 2 innych wyzwań.
6. Bawcie się dobrze :)

And now the rules:
1. Make new and unpublished earlier project inspired by the quote and the theme. The theme you can interpretate however you like. Just don't forget to write us, how you did this.
2. You can link up your entries by January 10th. 
3. Include a badge on your blog post which will be linked to the post with the challenge.
4. Link up with LinkTool (only the post with project, not the whole blog)
5. The project, which takes part in our challenge can be submitted to two other challenges at most.
6. Have fun :)

              

Wyniki podamy 13 stycznia!
Results of challenge - January 13th. 

Zapraszamy serdecznie do zabawy!1 komentarz: